Dekoracje ślubne i weselne

 

Dekoracje ślubne Toruń

 

Bukiet Pani Młodej to punkt centralny całego wizerunku. Odpowiednio dopasowany bukiet ślubny do stylu sukni, sylwetki i upodobań Panny Młodej będzie stanowił doskonałe uzupełnienie. Często Panie wybierają tradycyjny bukiet, którego bazę stanowią róże, jako dodatek można zastosować  storczyki,  gipsówkę.

Dla Pań lubiących nietypowe bukiety proponuję kalle, słoneczniki i inne sezonowe kwiaty, które swą strukturą i barwą przyciągną niejedne spojrzenie.

Bukiet ślubny musi jednak przede wszystkim podobać się Pannie Młodej.

 

Dekoracja w kościele Toruń

 

Dekoracje w kościele wykonujemy według starannie przygotowanego projektu, który wcześniej jest uzgadniany z przyszłą Parą Młodą. Wszystkie elementy dekoracji takie jak dekoracja ławek, świece, dekoracja klęczników i krzeseł tworzą spójną całość. Zamawiając dekorację kościoła nie możemy zapomnieć o kwiatach (koniecznie żywych) pod ołtarz czy ambonę. W przeciwnym razie w dniu ślubu ołtarz będzie “pusty”.

Do dekoracji kościołów stosujemy przede wszystkim kwiaty żywe w wyjątkowych aranżacjach indywidualnie przygotowywanych na Tą okazję.  Uzupełnienie dekoracji stanowią tkaniny, wyjątkowe szkła, świece, stojaki jak również atrakcje w postaci rożków z ryżem dla gości, wypuszczanie gołębi, życzenia od Kominiarza, wypuszczanie balonów z helem, bańki mydlane i wiele innych które proponuje Państwu Nasza firma.

 

dekoracje weselne Toruń

 

Dekoracja sali weselnej jest  kolejną propozycją jaką oferujemy naszym Klientom. W zależności od rodzaju sali i możliwości zastosowania niektórych elementów  proponujemy kilka rozwiązań technicznych, jak również warianty cenowe tak aby dostosować do potrzeb Klienta.

Do dekoracji sal oprócz aranżacji florystycznych stosujemy tkaniny, modne kryształy, drzewka dekoracyjne, naczynia szklane, świece. Oferujemy również specjalne dodatki jak winietki, numeracje stolików, słodkie upominki dla gości, podziękowania dla rodziców/dziadków, księgi gości.

 

Dekoracja samochodu na ślub Toruń

 

Kompozycja florystyczna na samochodzie którym będziemy jechać do ślubu wyróżnia się w ten sposób spośród innych aut poruszających się na drodze. Taki przyozdobiony pojazd przykuwa uwagę i daje poczucie wyjątkowości. Nawet niewielka dekoracja na samochodzie daje zaskakujący efekt.

Najczęściej wykonujemy kompozycje z kwiatów żywych z dodatkiem traw, ratanu, korali i innych dekoracyjnych dodatków którymi możemy podkreślić charakter tej uroczystości tak aby wszystkie wykonywane przez Nas dekoracje florystyczne łączyły się w jedną zgraną całość.

Jednak gdy warunki pogodowe nie pozwalają nam zastosować kwiatów żywych np. wysokie temperatury ( maska samochodu nagrzewa się do bardo wysokich temperatur, a musi on przez kilka godzin dobrze wyglądać - zdjęcia, plenery, kościół i sala) wtedy dekorację na samochód wykonujemy z kwiatów sztucznych. Obecnie producenci sztucznych kwiatów wyspecjalizowali się w tworzeniu wiernych kopii żywych kwiatów do złudzenia przypominające te występujące w naturze.